Scroll to top
© 2018, Wsparcie inwestycji w projektach budowlanych
Share

Projektant wnętrz co nam zaoferuje

Profesjonalny projektowanie wnętrz

Architektura jest dla nas pasją, a wieloletnie doświadczenie w projektowaniu daje nam możliwości wykonania dla klienta indywidualnego i niepowtarzalnego projektu architektonicznego oraz projektu wnętrz. Zaplecze w postaci sprawdzonych wykonawców i naszych partnerów branżowych umożliwia zaproponowanie kompletnej obsługi inwestycji. Dzięki nam możecie zobaczyć pomysł na wnętrze swojego mieszkania lub domu jeszcze przed jego realizacją. Wykorzystując dostępne techniki cyfrowe przedstawimy je w postaci wizualizacji komputerowych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze i licencjonowane oprogramowanie, dzięki któremu nasz klient otrzyma wizualizacje już na etapie koncepcji.

 

Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz:

mieszkalnych:

• projekt łazienki

• projekt pokoju dziennego

• projekt sypialni

• projekt kuchni

 

komercyjnych:

• projekt biura, miejsca spotkań, sal konferencyjnych

• projekty sklepów i obiektów handlowych

• projekty restauracji, hoteli

• projekty gabinetów lekarskich i kosmetycznych

• projekty boksów ekspozycyjnych i wystawowych

 

 

Wykonuje także projekty architektoniczne do pozwolenia na budowę. Oferując klientom kompletną obsługę inwestycji budowlanej, obejmującą przygotowanie dokumentacji formalno-prawnej wraz z wykonawstwem pod klucz. Z nim będziecie mogli być świadkami jak urzeczywistnia się nasz wspólny pomysł na Wasze życie.

 

Masz dom a w nim łazienkę i wc/dwie łazienki i wc? Myślisz jak je zaaranżować ale nie masz pomysłu lub wystarczająco czasu, żeby się tym zająć? W takim razie proponujemy promocję na projekt łazienki: zamów projekt Twojej nowej łazienki (lub dwóch) a za projekt toalety do 5m2 nie zapłacisz nic*
*dotyczy wc do 5m2 także z prysznicem

Wizualizacje

Wizualizacja i rysunek 3D jest dla nas sposobem na przedstawienie koncepcji klientowi, dlatego inwestor otrzymuje od nas wizualizacje już na początkowym etapie współpracy. Dopełnieniem jest przekazany plik umożliwiający wirtualny spacer w projektowanej przestrzeni. W naszej pracy wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie do specjalistycznego projektowania architektonicznego.

Related posts

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *